Drukowanie

Nie tylko projekty prototypów - drukowanie 3d Względem tradycyjnej metody drukowania druk 3d oznacza nie tylko zupełnie nową jakość. Gotowe pomysły i projekty nie „wychodzą” z maszyny drukującej na płaskiej kartce, a z przestrzennej komory. Wypełniaczem nie jest tusz ani wiązka lasera, a spoiwo w postaci gipsu, celulozy, tworzywa sztucznego. Dzięki temu ostatniemu z powodzeniem można tworzyć rozmaite gadżety i przydatne nam sprzęty, od czekoladek po protezy i produkty wymagające obróbki.

Czytaj dalej 29.09.2015. 14:46

Osocze - Czym jest ten preparat?

Zalety zabiegu z osocza bogatopłytkowego - Zyskanie chociażby częściowej witalności skóry to cel niejednego starzejącego się człowieka. W połączeniu z aktywnym trybem życia i dietą zabiegi dermatologii estetycznej zdecydowanie poprawiają urodę i wygląd skóry. Jednym z naturalnych preparatów wstrzykiwanych do skóry właściwej jest osocze bogatopłytkowe

.

Czytaj dalej 29.09.2015. 14:39

Tereny zielone

Zmiana w wyglądzie ogrodu Posiadanie wiekowych roślin w ogrodzie jest dużym atutem, jednak nie da się ukryć, że wszelkie gruntowne zmiany w jego wyglądzie wiążą się z dodatkowymi kosztami, jakie generuje inwentaryzacja zieleni. Takie kontrolne sprawdzanie stanu drzew i krzewów jest konieczne, aby zachować najcenniejsze z nich i chronić przyrodę przed zbytnią inwazją ze strony ludzi.

Czytaj dalej 29.09.2015. 14:25

<< Pierwszy < Poprzednia [1 / 2] Następna > Ostatni >>

Categories :

Partnerzy

New Posts:

New Comments:

  • Brak komentarzy

RSS Feeds: